Про Нас - Студия паркета Frevini

Перш за все, ми любимо деревину!

Ми натхненні цим живим матеріалом. Однією з причин, що ми так любимо деревину, – це наш природжений зв’язок із природою. Це природний, дихаючий, теплий матеріал, і ми любимо з ним працювати! Ми виготовляємо сучасні, якісні та довговічні паркетні підлоги, і для нас найважливіше – це ідея, що вироби, які ми створюємо, стають прекрасними підлогами та привносять частинку Матері Природи в наші сучасні будинки. Наша підлога, виготовлена досвідченими майстрами, вирізняється високою якістю, модними формами та кольорами. У співпраці з дизайнерами інтер’єрів та архітекторами ми створюємо покриття для підлоги, яке стає унікальною деталлю інтер’єру.

Завітайте до нашої студії, що знаходиться за адресою вул. Предславінська 57 у прекрасному центрі Києва. Ми не можемо дочекатися зустрічі з вами!

ВИРОБНИЦТВО. Тут відбувається вся магія!

Сьогодні наша компанія стрімко розширює команду фахівців, які розробляють та виготовляють паркетні підлоги. Наше виробництво оснащене абсолютно новою технікою, і найголовніше – це знання людей, які працюють у цій галузі протягом багатьох років.

Ми завжди відкриті для інновацій, нових контактів і постійно шукаємо нових партнерів!

Ми допоможемо
підібрати паркет

  Дякуємо!
  Ваше повідомлення успішно надіслано
  Наші консультанти з вами обов'язково зв'яжуться
  Ми допоможемо
  підібрати паркет

   Дякуємо!
   Ваше повідомлення успішно надіслано
   Наші консультанти з вами обов'язково зв'яжуться